Final Results

Pos Bib Name Time ± Group
1. 124 Addison Lucht 00:22:22.0 00:00:00.0 5K Girls Youth
2. 142 Joshua Oakley 00:22:54.7 00:00:32.7 5K Male Masters
3. 117 Tyson Herr 00:24:23.8 00:02:01.8 5K Boys Youth
4. 138 Benjamin Kaeb 00:25:25.0 00:03:03.0 5k Male Open
5. 128 Tim Beesley 00:26:08.4 00:03:46.4 5K Male Masters
6. 129 Sheryl Beesley 00:27:46.9 00:05:24.9 5K Female Masters
7. 116 Dan Eisenmann 00:28:33.5 00:06:11.5 5K Male Masters
T8. 140 Tammy Light 00:28:53.2 00:06:31.2 5K Female Masters
T9. 123 Jake Heeren 00:28:53.2 00:06:31.2 5k Male Open
T10. 126 Amy Bauer 00:28:53.2 00:06:31.2 5K Female Masters
T10. 118 Tessa Herr 00:28:53.2 00:06:31.2 5k Female Open
T12. 139 Bethann Kaeb 00:29:49.0 00:07:27.0 5k Female Open
T12. 114 Gaige Rinkberger 00:29:49.0 00:07:27.0 5k Male Open
14. 143 David Peabody 00:30:12.0 00:07:50.0 5K Male Masters
15. 122 Kali Peabody 00:30:13.5 00:07:51.5 5K Girls Youth
16. 146 Carson Santefort 00:30:43.7 00:08:21.7 5K Girls Youth
17. 150 Jasmine Simington-Oakley 00:30:56.5 00:08:34.5 5K Female Masters
18. 131 Noah Phelan 00:30:58.6 00:08:36.6 5K Boys Youth
19. 147 Marie Santsfort 00:31:06.5 00:08:44.5 5k Female Open
20. 160 Rod Steffen 00:31:24.7 00:09:02.7 5K Male Masters
21. 562 Jim Devine 00:33:18.1 00:10:56.1 5k Male Open
22. 135 Larry Gerdom 00:33:42.5 00:11:20.5 5K Male Masters
23. 151 Kristi Van Hoveln 00:35:33.6 00:13:11.6 5k Female Open
24. 111 Phil Reutter 00:36:21.4 00:13:59.4 5K Male Masters
25. 155 David Ward 00:36:48.5 00:14:26.5 5K Male Masters
T26. 134 Naomi Schmid 00:38:12.2 00:15:50.2 5k Female Open
T27. 121 Josh Landon 00:38:12.2 00:15:50.2 5k Male Open
T28. 132 Steven Schmid 00:38:12.2 00:15:50.2 5k Male Open
T28. 11 Sarah Landon 00:38:12.2 00:15:50.2 5k Female Open
30. 156 Kathy Wieks 00:38:33.2 00:16:11.2 5K Female Masters
T31. 113 Lily Eisenmann 00:39:58.3 00:17:36.3 5K Girls Youth
T31. 112 Alayna Nussbaum 00:39:58.3 00:17:36.3 5K Girls Youth
T33. 119 Kate Landon 00:40:21.2 00:17:59.2 5K Girls Youth
T34. 133 Aubrey Lucht 00:40:21.2 00:17:59.2 5K Girls Youth
T34. 127 Taylor Geiken 00:40:21.2 00:17:59.2 5K Girls Youth
T36. 136 Shelisa Henrichs 00:40:38.3 00:18:16.3 5k Female Open
T36. 144 Diane Pool 00:40:38.3 00:18:16.3 5K Female Masters
38. 565 Sarah Devine 00:41:54.8 00:19:32.8 5k Female Open
39. 568 Scott Quinn 00:45:45.4 00:23:23.4 10K Male
40. 159 Lilyana Verkler 00:48:25.8 00:26:03.8 5K Girls Youth
41. 158 Ashleigh Verkler 00:48:50.6 00:26:28.6 5k Female Open
42. 563 Daniel Devine 00:50:55.5 00:28:33.5 5K Boys Youth
43. 561 Roger Lebeck 00:51:03.6 00:28:41.6 10K Male
44. 130 Peggy Stark 00:51:52.1 00:29:30.1 5K Female Masters
T45. 567 Gail Redeker 00:56:45.2 00:34:23.2 10K Female
T45. 566 Kelly Neukomm 00:56:45.2 00:34:23.2 10K Female
47. 564 Sherri Devine 00:59:21.7 00:36:59.7 5k Female Open
T48. 152 Ruth Reutter 01:00:46.1 00:38:24.1 5K Female Masters
T49. 145 Barbie Rust 01:00:46.1 00:38:24.1 5K Female Masters
T49. 153 Lizzy Reutter 01:00:46.1 00:38:24.1 5K Girls Youth
51. 154 Jamie Childs 01:08:23.0 00:46:01.0 5k Female Open
52. 569 Steve Schroeder 01:13:29.5 00:51:07.5 10K Male
T53. 148 Lorrie Simington 01:32:30.0 01:10:08.0 5K Female Masters
T53. 149 Rachel Simington 01:32:30.0 01:10:08.0 5k Female Open