Final Results

Pos Bib Name Time ± Group
1. 371 Stella Husnes 00:00:00.0 00:00:00.0 J12
2. 213 Iver Tjelle Jacobsen 00:05:51.5 00:05:51.5 G11
3. 214 Julie Sparrevik 00:06:21.9 00:06:21.9 J12
4. 212 William Welo 00:06:29.0 00:06:29.0 G11
5. 208 Sigurd Koller-Sato 00:06:43.5 00:06:43.5 G11
6. 204 Sverre Berling Grande 00:06:48.9 00:06:48.9 G11
7. 207 Jakob Gudbrand L�berg Haugen 00:06:50.2 00:06:50.2 G11
8. 201 Nora Duus Carlsen 00:06:50.6 00:06:50.6 J11
9. 209 William Eikheim 00:06:56.0 00:06:56.0 G11
10. 240 Eirik S�rbye 00:06:59.8 00:06:59.8 G12
11. 203 Sondre Trengereid Straume 00:07:01.9 00:07:01.9 G11
12. 196 Lea Rimol 00:07:04.7 00:07:04.7 J11
13. 205 Fredrik Evers 00:07:08.0 00:07:08.0 G11
14. 206 Benjamin Thomsen Book 00:07:08.7 00:07:08.7 G11
15. 233 Aleksander Larstad 00:07:22.7 00:07:22.7 G12
16. 195 Martine Svaheim Thomsen 00:07:24.0 00:07:24.0 J11
17. 244 Emil Tronstad Julieb� 00:07:25.5 00:07:25.5 G12
18. 199 Selma Hagen Stomperud 00:07:27.0 00:07:27.0 J11
19. 229 Mina Kristine Bugge Opheim 00:07:29.2 00:07:29.2 J12
20. 232 Philip Thurmann-Moe 00:07:32.5 00:07:32.5 G12
21. 192 Vilde Timm Sundin 00:07:34.5 00:07:34.5 J11
T22. 198 Lucia Stab�k Wenaas 00:07:38.9 00:07:38.9 J11
T22. 211 Magnus Spilde Storaas 00:07:38.9 00:07:38.9 G11
24. 216 Johanne Alm�s 00:07:45.0 00:07:45.0 J12
25. 215 Ingrid Sandnes Sundsb� 00:07:48.5 00:07:48.5 J12
26. 202 Conrad Alexander Ystborg 00:07:49.1 00:07:49.1 G11
27. 227 Rebecca Stusvik Eide 00:07:53.3 00:07:53.3 J12
28. 245 Erik Thune Rolfsen 00:07:53.9 00:07:53.9 G12
29. 228 Julia Stusvik Eide 00:07:55.9 00:07:55.9 J12
30. 236 Henrik Elias Sebj�rnsen 00:07:57.0 00:07:57.0 G12
31. 194 Emilie H�yem Mo 00:07:57.5 00:07:57.5 J11
32. 237 Nikolai Digre 00:07:57.6 00:07:57.6 G12
33. 242 Sivert Vie Sollie 00:07:58.6 00:07:58.6 G12
34. 219 Mathilde Lisa Brurok-S�derstr�m 00:08:10.4 00:08:10.4 J12
35. 221 Anna Dokken Skrivervik 00:08:11.9 00:08:11.9 J12
36. 231 Tobias Flage Dragsund 00:08:12.9 00:08:12.9 G12
37. 235 Elias Haugen Torjussen 00:08:19.4 00:08:19.4 G12
38. 197 Sofie Nummedal R�ise 00:08:20.2 00:08:20.2 J11
39. 222 Elida Helene Maler�d Lie 00:08:26.2 00:08:26.2 J12
40. 210 Thomas Thorsrud 00:08:26.7 00:08:26.7 G11
41. 190 Emma Victoria Tellevik 00:08:27.5 00:08:27.5 J11
42. 243 Markus Svestad H�gensen 00:08:28.3 00:08:28.3 G12
43. 234 Lars Lofthus 00:08:44.4 00:08:44.4 G12
44. 230 Vilma Hallan Kristiansen 00:08:45.0 00:08:45.0 J12
45. 249 Ella Andersen 00:08:57.1 00:08:57.1 J12
46. 224 Helene Tagholdt Sortevik 00:08:59.0 00:08:59.0 J12
47. 239 Iver Giske Stokker 00:09:00.7 00:09:00.7 G12
48. 226 Isabelle Sj�berg 00:09:05.0 00:09:05.0 J12
49. 218 Alise Lindl�v Sand 00:09:17.4 00:09:17.4 J12
50. 220 Sara S�le-Nilsen 00:10:12.8 00:10:12.8 J12
51. 247 Mia Duvaas 00:10:19.5 00:10:19.5 J11
52. 251 Anniken Lønstad 00:10:25.8 00:10:25.8 J11
53. 248 Eira Brandtzæg 00:10:41.9 00:10:41.9 J11
54. 250 Hedda Olson 00:10:43.3 00:10:43.3 J11
55. 246 Nikolai Lindland H�genhaug 00:11:09.4 00:11:09.4 G12
56. 223 Ingrid Weider Egner 00:12:02.2 00:12:02.2 J12
57. 189 Inger Lilli R�nning Andersen 00:12:34.7 00:12:34.7 J11