Final Results

Pos Bib Name Time ± Group
1. 42 Chad Hill 00:25:24.4 00:00:00.0 Overall Run Male
2. 29 Adam Zettle 00:27:25.4 00:02:01.0 14-19 Male
3. 23 Todd Pohnert 00:28:36.7 00:03:12.3 Masters Run Male
4. 43 Nestor Anzola 00:28:55.7 00:03:31.3 Grandmasters Run Male
5. 27 Jamie Trichell 00:29:13.8 00:03:49.4 40-49 Male
6. 20 Vernon Napp 00:29:54.1 00:04:29.7 50-59 Male
7. 9 Kristi Ishee 00:30:09.9 00:04:45.5 Overall Run Female
8. 37 Kelly Platt 00:32:22.9 00:06:58.5 30-39 Female
9. 10 Shannon Ishee 00:32:26.0 00:07:01.6 40-49 Male
10. 38 Paul Kennedy 00:32:29.7 00:07:05.3 30-39 Male
11. 5 Tatum Davis 00:32:44.9 00:07:20.5 30-39 Female
12. 39 Chris Crenshaw 00:32:54.1 00:07:29.7 50-59 Male
13. 40 Laura Smith 00:32:56.5 00:07:32.1 30-39 Female
14. 33 Joshua Bennett 00:35:53.3 00:10:28.9 14-19 Male
15. 22 Sandee Pendergrass 00:36:01.7 00:10:37.3 Masters Run Female
16. 41 Cindy Graves 00:36:02.1 00:10:37.7 40-49 Female
17. 36 Ann Godfrey 00:36:32.0 00:11:07.6 Grandmasters Run Female
18. 25 Brittney Smith 00:36:58.1 00:11:33.7 20-29 Female
19. 32 Dale Clark 00:37:19.7 00:11:55.3 40-49 Male
20. 35 Matt Dunning 00:37:48.0 00:12:23.6 20-29 Male
21. 34 Ken Stocks 00:39:45.2 00:14:20.8 Walker Male
22. 30 Autumn Zettle 00:41:09.0 00:15:44.6 14-19 Female
23. 31 Randy Zettle 00:41:10.3 00:15:45.9 50-59 Male
24. 8 Jeff Humphrey 00:42:23.4 00:16:59.0 20-29 Male
25. 15 Brianna Mansbart 00:42:23.6 00:16:59.2 20-29 Female
26. 3 Chipper Baudry 00:42:44.9 00:17:20.5 14-19 Male
27. 26 Jennifer Torres 00:44:47.5 00:19:23.1 50-59 Female
28. 17 Benjamin Mitchell 00:45:31.8 00:20:07.4 20-29 Male
29. 18 Candice Mitchell 00:45:33.1 00:20:08.7 30-39 Female
30. 1 Liam Bailey 00:56:30.7 00:31:06.3 Walker Male
31. 2 Toni Bailey 00:56:32.2 00:31:07.8 40-49 Female
32. 6 David Dowell 00:56:38.4 00:31:14.0 20-29 Male
33. 7 Evelyn Humber 00:56:39.3 00:31:14.9 14-19 Female
34. 24 Reshaunna Shelby 01:10:01.9 00:44:37.5 Walker Female
T35. 12 Mark Johnson 01:24:35.0 00:59:10.6 Walker Male
T35. 21 Josie Owens 01:24:35.0 00:59:10.6 Walker Female