Final Results

Pos Bib Name Time ± Laps Group Team
1. 10 Aleksander Elde Holmboe 00:02:59.2 00:00:00.0 1 M Team Vestmarka
2. 11 Nikolai Elde Holmboe 00:03:02.2 00:00:03.0 1 M Team Vestmarka
3. 5 Jens Ek 00:03:02.5 00:00:03.3 1 M Team Vestmarka
4. 2 Erik Lippestad Thorstensen 00:03:03.5 00:00:04.3 1 M Team Vestmarka
5. 7 Anders Jensen 00:03:05.8 00:00:06.6 1 M Team Vestmarka
6. 6 Herman Kleivi 00:03:06.7 00:00:07.5 1 M Team Vestmarka
7. 16 Kasper Engeset 00:03:08.7 00:00:09.5 1 M Team Vestmarka
8. 3 Hermann Skram Botterud 00:03:10.9 00:00:11.7 1 M Team Vestmarka
9. 25 Tobias Gjerde 00:03:11.2 00:00:12.0 1 M Team Vestmarka
10. 4 Eirik Stene 00:03:11.4 00:00:12.2 1 M Team Vestmarka
11. 13 Tarjei Nesheim 00:03:11.8 00:00:12.6 1 M Team Vestmarka
12. 18 Benjamin Jarinn Holm 00:03:12.3 00:00:13.1 1 M Team Vestmarka
13. 12 Brage Buseth Hammerstad 00:03:13.4 00:00:14.2 1 M Team Vestmarka
14. 21 Knut Andreas Rugsland 00:03:13.5 00:00:14.3 1 M Team Vestmarka
15. 20 Mikkel Jebens Katla 00:03:14.7 00:00:15.5 1 M Team Vestmarka
16. 24 Adam Giæver 00:03:14.8 00:00:15.6 1 M Team Vestmarka
17. 15 Sigurd Tveter 00:03:16.7 00:00:17.5 1 M Team Vestmarka
18. 23 Sindre Esmann Milvang 00:03:19.6 00:00:20.4 1 M Team Vestmarka
19. 14 Trym Holm 00:03:19.7 00:00:20.5 1 M Team Vestmarka
20. 19 Martinius Lie-Petterson 00:03:19.9 00:00:20.7 1 M Team Vestmarka
T21. 26 Aleksander Storjohann 00:03:24.5 00:00:25.3 1 M Team Vestmarka
T21. 17 Simon Haugstad Moosmayer 00:03:24.5 00:00:25.3 1 M Team Vestmarka
23. 8 Tore Bergseng 00:03:27.5 00:00:28.3 1 M Team Vestmarka
24. 30 Julie B. Drivenes 00:03:28.1 00:00:28.9 1 K Team Vestmarka
25. 28 Hannes Hov 00:03:31.5 00:00:32.3 1 M Team Vestmarka
26. 22 Vetle Holvik 00:03:31.6 00:00:32.4 1 M Team Vestmarka
27. 45 Helene Ekrheim Haugen 00:03:39.1 00:00:39.9 1 K Team Vestmarka
28. 9 Kristian Austad Hove 00:03:39.4 00:00:40.2 1 M Team Vestmarka
29. 48 Synne Nesheim 00:03:42.8 00:00:43.6 1 K Team Vestmarka
30. 33 Astrid Bakke 00:03:43.5 00:00:44.3 1 K Team Vestmarka
31. 27 Tobias Knutzen 00:03:44.1 00:00:44.9 1 M Team Vestmarka
32. 36 Marthe Skram Botterud 00:03:46.6 00:00:47.4 1 K Team Vestmarka
33. 42 Solveig L. Støverud 00:03:50.4 00:00:51.2 1 K Team Vestmarka
34. 49 Tiril Stavrum 00:03:51.8 00:00:52.6 1 K Team Vestmarka
35. 35 Merete Sperstad 00:03:53.6 00:00:54.4 1 K Team Vestmarka
T36. 53 Hanna Nn 00:03:57.3 00:00:58.1 1
T37. 54 Hanna Nn 00:03:57.3 00:00:58.1 1
T37. 55 Hanna Nn 00:03:57.3 00:00:58.1 1
39. 41 Bertine Haneberg 00:04:05.4 00:01:06.2 1 K Team Vestmarka
40. 52 Linnea Holst 00:04:05.5 00:01:06.3 1 K Team Vestmarka
41. 47 Amanda Ellefsen 00:04:05.7 00:01:06.5 1 K Team Vestmarka
42. 29 Lars D Kvamme 00:04:05.9 00:01:06.7 1 M Team Vestmarka
43. 31 Julie Sofie Franksdatter Aas 00:04:06.5 00:01:07.3 1 K Team Vestmarka
44. 44 Eline Sveen 00:04:08.6 00:01:09.4 1 K Team Vestmarka
45. 38 Helene Skarphol Villadsen 00:04:10.8 00:01:11.6 1 K Team Vestmarka
46. 50 Tiril Fosen 00:04:12.0 00:01:12.8 1 K Team Vestmarka
47. 51 Christine Rugsland 00:04:12.1 00:01:12.9 1 K Team Vestmarka
48. 37 Pia Lystad 00:04:13.9 00:01:14.7 1 K Team Vestmarka
49. 43 Live Hansteensen 00:04:29.6 00:01:30.4 1 K Team Vestmarka
50. 40 Marie Haug Laukeland 00:04:38.5 00:01:39.3 1 K Team Vestmarka
51. 32 Ines Wanvik 00:04:54.1 00:01:54.9 1 K Team Vestmarka